Współpraca z Seven Hotel****

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z propozycji, jakiej jeszcze dotąd w naszym regionie nie było. Kompleksowa i profesjonalna opieka, jaką oferują Specjalistyczne Gabinety Stomatologiczne DAWIEC, połączona z pobytem w nowoczesnych wnętrzach Seven Hotel zapewni każdemu Pacjentowi w pełni spokojny powrót do formy. To unikalny i oryginalny projekt, który tworzymy w naszym mieście wspólnymi siłami.Zaledwie 100 metrów odległości dzieli Seven Hotel od naszego gabinetu stomatologicznego. To skłoniło nas do podjęcia współpracy, dzięki której Pacjenci przybywający do Bytomia z różnych regionów Polski oraz z zagranicy, będą mogli skorzystać z propozycji zabiegu stomatologicznego z noclegiem.


Hotel Seven w Bytomiu


SEVEN HOTEL to miejsce, w którym można poczuć prawdziwą gościnność połączoną z wysokim komfortem. To właśnie tu można poczuć prawdziwą historię Bytomia, nie tylko przez nawiązujące do architektury miasta obrazy czy freski, ale także poprzez widoki, które rozpościerają się z okien hotelu. Obiekt posiada 37 przestronnych i komfortowych pokoi utrzymanych w minimalistycznym stylu z nowoczesnym designem.

Z gabinetu stomatologicznego do hotelowego pokoju…

Pacjenci, którzy decydują się na nocleg w naszym mieście na czas trwania zabiegów, mogą zgłosić w naszej recepcji udzielenie pomocy w tym zakresie. Dzięki współpracy z Seven Hotel możemy zaproponować naszym Pacjentom promocyjne ceny noclegów. O najlepszą obsługę zadba wykwalifikowany personel, który dołoży wszelkich starań, aby pobyt w obiekcie upłynął w jak najlepszej atmosferze i w jak najwyższym komforcie.

Nasze obiekty znajdują się w bliskiej odległości od autostrady A1, łączącej Gliwice, Zabrze, Bytom i lotnisko w Katowicach-Pyrzowicach. Dojazd samochodem na lotnisko Katowice-Pyrzowice zajmuje jedynie 15 minut, a do Centrum Katowic około 12 minut. Wszelkie formalności związane z rezerwacją pokojową, załatwimy w Państwa imieniu. Ponadto z uwagi o najwyższy komfort naszych Pacjentów, proponujemy darmowy transport z lotniska, dworca kolejowego i autobusowego oraz pomiędzy hotelem a gabinetem stomatologicznym.


Zapytaj o naszą ofertę


Seven Hotel****
Rejestracja telefoniczna: 721 700 414 lub 32 706 90 31
 Rejestracja e-mail: recepcja@sevenhotel.plNZOZ Stomatologia Dawiec s.c.
Rejestracja telefoniczna: 605 236 119 lub 693 777 174
 Rejestracja e-mail: dawiecg@wp.pl